Propán Bután vo fľašiach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Nedeľa, 08 November 2009 14:18
spacer

Kamkoľvek sa pozriete, všade je vidieť použitie Propán Butánu, tejto mobilnej energie
Vysoká výhrevnosť, (14kWh/kg) jednoduchá doprava a skladovanie robí náš Propán Bután vo fľašiach veľmi žiadanou energiou.

Kempujete radi? Alebo radi usporadúvate grilovacie večierky v záhradách, prípadne na terase? Alebo je Vám milší večer niekde pri štrkovisku? Plynové variče a grily alebo ohrievače - mobilné užívanie voľného času potrebuje mobilnú energiu, ktorá je vždy k dispozícii. Takou energiou sú práve fľaše s Propán Butánom

Ak vykurujete inak ako plynom, isto potrebujete energiu pre Váš plynový sporák. Propán Bután vo fľašiach od našej spoločnosti je presne tá pravá energia. Jednoduchá a rýchlo použiteľná rovnako na varenie, grilovanie, prípadne aj na ohrievanie plynovým ohrievačom v byte alebo na Vašej terase počas chladných dní. Presne tak, ako to potrebujete a máte radi.

Propán Bután vo fľaši používaný vo vysokozdvižných vozíkoch spojuje všetky výhody nafty, benzínu a akumulátorového pohonu. Podanie vysokého výkonu bez zápachu a jedovatých splodín, nízka cena a zvýšená životnosť motora sú argumenty, ktorými fľaše s plynom vždy presvedčia. Akumulátory s obmedzenou životnosťou a potrebou nabíjania navždy prehrali boj s Propán Butánom, pretože vozíky s plynovým pohonom vyžadujú mernej údržby a sú oproti akumulátorovým v ktorúkoľvek dobu pripravené k práci. Jednoduchá výmena fľaše s plynom je záležitosťou pár minút. Tekutý plyn vo fľaši môže dodávať energiu bez zbytočných prestojov po celých 24 hodín. Čisté spaľovanie paliva prispieva k zdravšiemu pracovnému prostrediu. Fľaše s plynom sú obzvlášť vhodné v prevádzkach, ktoré sa zaoberajú výrobou a skladovaním potravín.

Propán Bután vo fľašiach je nenahraditeľnou energiou, ktorá je však schopná nahradiť iné energie. Fľaša s plynom pomocou mobilných ohrievačov dokáže spríjemniť pracovné prostredie, alebo urýchliť sušenie. Silné svetlo propan butanových reflektorov je užitočné pre pohotovostné oddiely, stavby alebo iné príležitosti. Zmršťovacie fólie používané pri balení a v skladovom hospodárstve sú nahrievané plynovou teplovzdušnou pištoľou. Plynové fľaše sú potrebné aj pri výrobe špeciálnych efektov.

Pri výstavbe a opravách bitúmenových vozoviek sú Propán Butánové fľaše nenahraditeľným pomocníkom. Propán Bután vo fľašiach sa používa pri doprave bitúmenovej zmesi, ale aj pri jej spracovaní. Moderné zariadenia používajúce plyn vo fľašiach dokážu udržiavať konštantnú teplotu zmesi pri spracovaní a tým zlepšiť kvalitu vykonaných prác. Vodorovné dopravné značenie sa taktiež nezaobíde bez plynových fliaš Vysušujú vozovku pred značením, používajú sa na natavenie a následné odstránenie značenia dočasných jazdných pruhov na vozovke. V stavebníctve používané izolovanie natavovaním lepenkových pásov je ďalší z mnohých príkladov možného použitia Propán Butánu vo fľašiach

Uviesť všetky možnosti uplatnenia, ktoré Propán Bután vo fľašiach ponúka, je veľmi obtiažne. Plynové fľaše sú pracovnou pomôckou pre mnoho povolaní. Zlatník , kuchár i izolatér - tí taktiež používajú plyn vo fľašiach pri svojej práci. Ten, kto objavil vynikajúce vlastnosti fľaše s plynom, ich vo svojej práci náležite využíva.

Na našich predajných miestach ponúkame fľaše s Propán Butánom vo všetkých štandartných druhoch.

Či potrebujete tekutý plyn z fľaše pre kuchynský sporák a záhradný gril, alebo Propán Bután vo fľašiach pre Vašu prácu, u nás nájdete vždy perfektný servis. Nemusíte nikam chodiť, k našim službám patrí aj rozvoz Propán Butánu. Výmena plynových fliaš je jednoduchá, pretože fľaše s Propán Butánom Vám privezieme v každom čase a na Vami určené miesto.

A že naozaj ste u nás v tých najlepších rukách, Vás presvedčí mnoho ďalších služieb. Využite poradenské služby našich technikov a budete si istí, že aj zajtra či napozajtra, vždy a všade budete našim Propán Butánom zásobení najlepšie.

Záujemcom o predaj našeho Propán Butánu ponúkame :

- kvalitný plyn
- bezplatný prenájom klietok na Propán Butánové fľaše
- bezplatný prenájom Propán Butánových fliaš 33 , 10 a 2 kilogramových
- bezkonkurenčné ceny
- pravidelný dovoz a príslušný servis
- možnosť vybudovania vlastného veľkoskladu

Posledná úprava Streda, 11 November 2009 15:23
 

 

Infolinka:

045 / 672 37 13